Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądzeChcesz zezłomować swoje stare auto w autokasacji? My skupujemy takie samochody. Nasz skup aut na złom, prowadzi swoją działalność również na terenie Otwocka.

Kasacja pojazdów proponuje różne stawki za złomowanie Twojego auta, natomiast nasza firma, podczas wyceny pojazdu bierze pod uwagę więcej czynników.

  • rocznik
  • stan techniczny
  • stan wizualny

Złomowanie czy skup aut na złom w Otwocku?

Jeśli chcesz pozbyć się starego auta i korzystnie go sprzedać, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Otwock to miejsce, z którego odbieramy pojazdy własną autolawetą. Sprzedawany przez Ciebie samochód nie musi posiadać ważnych opłat.


Sprzedaj auto na złom lub na części!
Zadzwoń: 530 992 006
Napisz: gepardauta@gmail.com


Jak wygląda proces sprzedaży auta na złom?

Nasza firma, zapewnia swoim klientom szybką i bezproblemową transakcje. Cały proces sprzedaży auta na złom jest bardzo prosty i trwa maksymalnie kilkanaście minut. Oto jak wygląda typowa transakcja:

  • przyjeżdżamy auto-lawetą pod wskazany przez Ciebie adres,
  • spisujemy umowę zakupu pojazdu i wypłacamy gotówkę o wcześniej ustalonej wysokości,
  • ładujemy auto na lawetę i odjeżdżamy.

Ty właściwie możesz już opuścić miejsce transakcji, gdy otrzymasz niezbędne dokumenty oraz gotówkę.

Jakie dokumenty są wymagane podczas sprzedaży auta na złom?

Do przeprowadzenia transakcji, potrzebujesz jedynie dowód rejestracyjny pojazdu, kartę pojazdu (jeśli była wydana taka czerwona książeczka), a także kwitek z ubezpieczalni OC, chociaż ważne opłaty nie są przez nas wymagane. Jeśli auto posiada współwłaściciela, to najlepiej jeśli byłaby ta osoba podczas transakcji, a jeśli nie jest to możliwe, to przygotuj wcześniej upoważnienie do sprzedaży pojazdu od tej osoby. To tyle! Proces sprzedaży auta na złom jest bardzo prosty i zajmuje dosłownie kilka minut. Nasz skup aut na złom zapewnia szybką realizacje transakcji w przeciwieństwie do typowej autokasacji, gdzie cały proces trwa zdecydowanie dłużej.

Skup aut na złom Otwock i okolice

Nasza firma skupuje samochody na złom z całego Otwocka, ale również miejscowości położonych w promieniu kilkunastu kilometrów. Dojeżdżamy własnym transportem i odbieramy auta lawetą w dogodnym przez Ciebie terminie. Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Sprzedaj auto na złom lub na części!
Zadzwoń: 530 992 006
Napisz: gepardauta@gmail.com