Jeśli chcesz sprzedać swoje stare auto na złom, lub po prostu interesuje Cię autokasacja, to koniecznie wykorzystaj kalkulator złomowania samochodu. Jest to najprostsza metoda na określenie przybliżonej wartości pojazdu, którego chcesz się pozbyć. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż zależy Ci na czasie i chcesz dokonać szybkiej oraz sprawnej transakcji. Właśnie dlatego, postanowiliśmy stworzyć narzędzie on-line, jakim jest kalkulator złomowania auta.Jak używać naszego kalkulatora złomowania auta?

Musisz wpisać masę własną pojazdu, znajdującą się w dowodzie rejestracyjnym w rubryce G. Następnie nasz kalkulator złomowania samochodu dokona bardzo skomplikowanych obliczeń i otrzymasz wynik 🙂

Pamiętaj jednak, że jest to tylko wycena podglądowa i nie jest ostateczną propozycją. Nasza oferta, może być zarówno wyższa jak i niższa, ponieważ zależy ona od kilku czynników jak np. rok produkcji, stan techniczny, stan blacharski itp. Jeśli jesteś zdecydowany/a i chcesz sprzedać swoje stare auto na złom, to bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Sprzedaj swoje stare auto na złom
Tel. 530 992 006 (również SMS)
lub napisz: gepardauta@gmail.com