Złomowanie i autokasacja – Cennik

Na początek odpowiadamy jakie samochody można sprzedać w naszym skupie. To oczywiście wszystkie auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet pojazdy jednośladowe. Skupujemy wszystkie marki Mercedes, Audi, BMW, Volvo, Nissan, Volkswagen, Toyota, Opel, Mitsubishi, Skoda, Peugeot, Renault, Mazda, Citroen, Ford i inne.

Cennik złomowanie autŻeby sprzedać lub oddać na złomowanie auto w skupie samochodów z wyższą ceną, musi ono przedstawiać jeszcze jakąś minimalną wartość rynkową. Skupujemy auta całe, sprawne, ale również uszkodzone mechanicznie lub po wypadku np. na części. Jeśli uważasz, że Twoje auto nie powinno znaleźć się jeszcze na złomie, lub posiada wartościowe części, zachęcamy do kontaktu najlepiej telefonicznego lub poprzez e-mail podany w zakładce kontakt. Zawsze mile widziane są zdjęcia pojazdu oraz cena minimalna ( w przypadku nie interesuje Cię autokasacja tylko sprzedaż ). Oferta skierowana jest dla mieszkańców Warszawy i okolic, a także podwarszawskich miejscowości.

Nasz skup aut w Warszawie wycenia auta na podstawie kilku czynników:

  • stan techniczny auta;
  • stan blacharsko-lakierniczy;
  • rok produkcji;
  • wartość rynkowa;
  • wartość części.

Za samochody sprawne płacimy od kilkuset do kilku tys. zł.

Skup aut na złomowanie – cena

Wycena auta na złomowanie jest dużo prostsza. Auto musi być kompletne i posiadać niezbędne dokumenty ( dowód rejestracyjny, karta pojazdu jeśli była wydana, ostatnia polisa OC ). Płacimy na podstawie wagi ( masy własnej auta ) i cena zależy od konkretnego tygodnia. Trzeba dzwonić i się dowiadywać 🙂