Złomowanie samochoduWiele osób zastanawia się, czy nadszedł już czas na złomowanie swojego starego i wysłużonego auta. Jeśli samochód uległ wypadkowi, lub jego wartość rynkowa jest znikoma, to wtedy dobrym rozwiązaniem będzie właśnie złomowanie samochodu. Czasami jednak mamy pewne wątpliwości, czy może jednak lepiej będzie ogłosić swoje stare auto i poczekać aż zjawi się osoba zainteresowana.

To również jest jakieś rozwiązanie, ale jeśli zależy nam na czasie, to możemy po prostu skontaktować się ze szrotem samochodowym. Szrot ma to do siebie, że nie wybrzydza jak osoba zainteresowana ogłoszeniem, dlatego wielu z Was na pewno zainteresuje to rozwiązanie.

Złomowanie samochodu vs Sprzedaż auta w komisie

Ważną rzeczą dla każdego właściciela takiego samochodu, jest oczywiście cena za jaką będzie można sprzedać taki pojazd. Oczywiście skup aut oferuje nieco wyższe stawki, niżeli stacja demontażu pojazdów. Jeśli więc Twoje auto jest jeszcze jeżdżące, to na pewno warto skontaktować się z odpowiednią firmą – np z naszą 🙂 kontakt masz po prawej stronie.

Jeśli jednak nie masz wątpliwości, co do kiepskiego stanu technicznego i wizualnego swojego wysłużonego autka, to zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie kasacja pojazdów. Znów zachęcam Cię do kontaktu z naszą firmą, ponieważ świadczymy usługi skupu auta na złom oraz pośrednictwa w sprzedaży.

5/5 - (1 vote)