Skup aut w Warszawie i okolicach to główna działalność naszej firmy. Proponujemy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie i zapewniamy miłą obsługę. Skupujemy samochody z całej Warszawy, a także okolic. Przyjeżdżamy do klienta własną auto-lawetą i na miejscu załatwiamy wszelkie formalności.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz skup aut?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Wierzymy, że tylko najlepsza oferta i atrakcyjne stawki sprawią, że nasi Klienci będą do nas wracać. Zapewniamy więc darmowy transport oraz na prawdę uczciwą wycenę. Podchodzimy do naszych Klientów bardzo indywidualnie, aby zagwarantować wszystkim usługi na najwyższym poziomie. Nasz skup aut funkcjonuje sprawnie i oczywiście w pełni legalnie. Prowadzimy tego rodzaju działalność pod nazwą „SEOTRADE”, a siedziba naszej firmy znajduje się w Rykach. Wszelkie potrzebne dane, znajdą Państwo w zakładce kontakt.

Obszar działalności

Nasza firma skupuje samochody używane w Warszawie i okolicach. Zwykle jest to odległość nie większa niż 50 km od Warszawy. Posiadamy specjalistyczne pojazdy transportowe, dzięki czemu gwarantujemy naszym Klientom darmowy i w pełni bezpieczny transport z wyznaczonego miejsca. Skupujemy takie pojazdy jak:

  • samochody osobowe,
  • samochody dostawcze,
  • samochody specjalistyczne,
  • samochody ciężarowe.

Dlaczego warto skontaktować się z naszą firmą?

Płacimy prawdopodobnie najwięcej za używane samochody w Warszawie. Nasza propozycja jest jasna i klarowna – nie ukrywany żadnych dodatkowych kosztów. Kiedy mówimy, że transport jest darmowy, a wszelkie formalności załatwiane są na miejscu, to tak właśnie jest w rzeczywistości. Nasz skup aut, obsłużył już kilkuset klientów z Warszawy i okolic. Jeszcze nigdy nie było ŻADNYCH PROBLEMÓW przed i po transakcji. Pozwala nam to twierdzić, że zdecydowana większość naszych Klientów jest zadowolona z naszych usług. Wiele osób trafia do nas z polecenia, co również świadczy o uczciwości, rzetelności i dobrej obsłudze w naszej firmie.

Jak sprzedać używane auto w naszym skupie?

  1. Zadzwoń lub napisz wiadomość e-mail ( gepardauta@gmail.com ), podając podstawowe informacje na temat auta ( poj. silnika, rodzaj paliwa, rok produkcji, stan techniczny/wizualny ).
  2. Nasz pracownik przedstawi Ci natychmiastową ofertę cenową lub poprosi o możliwość kontaktu z naszej strony w ciągu 1-2 godzin.
  3. Jeśli akceptujesz naszą propozycje cenową, to ostatnim krokiem jest umówienie się na odbiór auta. Pracownik naszego skupu przyjedzie pod wskazane przez Ciebie miejsce.

Jak widzisz, sprzedaż auta w skupie jest bardzo prosta. Wystarczy się z nami skontaktować, umówić na odbiór auta i masz problem z głowy. Wszystkie potrzebne dokumenty ( umowa kupna-sprzedaży + ewentualnie oświadczenie o zagubieniu tablic rejestracyjnych, lub zrzeknięcie się polisy OC ) wypełniamy na miejscu. Ustaloną wcześniej kwotę za Twoje auto, również otrzymasz już przy odbiorze samochodu.

Nie czekaj chwili dłużej. Skontaktuj się z nami już teraz. Wycena auta jest całkowicie niezobowiązująca!