Cennik

Skup samochodów w Warszawie – Cennik

Na początek odpowiadamy jakie samochody można sprzedać w naszym skupie. To oczywiście wszystkie auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet pojazdy jednośladowe. Skupujemy wszystkie marki Mercedes, Audi, Volkswagen, Toyota, Opel, Mitsubishi, Skoda, Peugeot, Renault, Mazda, Citroen, Ford i inne.

Żeby sprzedać auto w skupie samochodów z wyższą ceną, musi ono przedstawiać jeszcze jakąś minimalną wartość rynkową. Skupujemy auta całe, sprawne, ale również uszkodzone mechanicznie lub po wypadku np. na części. Jeśli uważasz, że Twoje auto nie powinno znaleźć się jeszcze na złomie, lub posiada wartościowe części, zachęcamy do kontaktu najlepiej poprzez e-mail podany w zakładce kontakt. Zawsze mile widziane są zdjęcia pojazdu oraz cena minimalna ( jeśli masz już taką ustaloną ). Oferta skierowana jest dla mieszkańców Warszawy i okolic.

Nasz skup aut w Warszawie wycenia auta na podstawie kilku czynników:

  • stan techniczny auta;
  • stan blacharsko-lakierniczy;
  • rok produkcji;
  • wartość rynkowa;
  • wartość części.

Za samochody sprawne płacimy nawet do 2000,00 zł.

Złomowanie auta – cena

Jeżeli interesuje Cię tylko złomowanie samochodu, to sytuacja jest dużo prostsza. Nie musisz wysyłać nam zdjęć itp, wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu zamówienia lawety pod wskazany adres, aby zabrać auto na złom i otrzymać stosowne dokumenty do wyrejestrowania. UWAGA: ZŁOMOWANIE JEST BEZPŁATNE!

Cennik
4 (80%) 117 votes

Ankieta - Prosimy o wypełnienie

  • Czy TWOIM ZDANIEM sprzedaż dodatkowych przedmiotów na tej stronie ma sens? Jeśli tak to jakich?

    View Results

    Loading ... Loading ...